ATİLLA TAŞ "PARAM DA ŞÖHRETİM DE BİTTİ! İNSANLAR BENİ İTİCİ BULMAYA BAŞLADI!"

  görünümler 2,867,809

196Sekiz

196Sekiz

Yıl önce

Gör Beni'de bu hafta konuğumuz Atilla Taş ile hayatında yaşadığı iniş çıkışları, cezaevi sürecini ve aile ilişkilerini konuştuk. Anne ve babası olmadan büyüyen Taş, en büyük başarısının para ve şöhret kaybettikten sonra kendini düz bir çizgide tutabilmek olduğunu söyledi. Çok hata yaptığını ama pişman olmadığını, hatalarına şükrettiğini de ekledi.

Armağan Çağlayan'ın üzerindekiler için: bit.ly/3fdJE1F

Abone Ol! - bit.ly/2HbpWoA

Bizi sosyal medyada takip et:
Instagram: 196.sekiz
Twitter: 196sekiz

YORUMLAR: 6 854
HK
HK Yıl önce
İbret alınacak bir hayat hikâyesi dinledim. Anne baba sevgisinden mahrum büyüyen yoksul bir çocuğun tek başına İstanbul'a gelip 2 yıl boyunca evsiz barksiz yaşayıp hiç bir suça ve kötü alışkanlığa bulaşmamasi zaten bir başarıdır. Ayrıca bir anda zirveye çıkıp süratle yere çakılmak, sonrasında gelen maddi manevi kayıplara direnmek de sağlam bir psikoloji gerektirir. Bunca zorluğa rağmen hâlâ gülümseyebildiği için tebrik ediyor👏 Atilla beye bundan sonraki yaşamında iyilik ve güzellikler diliyorum
Murat Çiftçi
Murat Çiftçi Yıl önce
Atilla Taş'ın onca yaştan, şöhretten sonra kendini biçimlendirmek için harcadığı emek, çaba, enerji her türlü takdire, saygıya değer. Bunu yapışı ve sunuşundaki içtenlik ve rahatlık da ayrıca imrenilesi.
can karakaya
can karakaya
Felsefe okuyan,onu arayan,merak eden insan değerlidir...Kendisiyle barışmıştır.İyi insandır ve kötülük gelmez.Atilla Taş değerli bir insan bence.
N. Tuğçe
N. Tuğçe
Gördüğüm yerde yüzümü buruştururdum, meğer enfes bi kişilikmiş.. Ömrünün geri kalanı çok mutlu ve huzurlu geçsin diliyorum 🤍
Cagri Unal
Cagri Unal Yıl önce
Hiç kimse gösterildiği kadar kötü, göründüğü kadar da iyi değildir.. ön yargılarımızı kıralım..
auriche78
auriche78 Yıl önce
En güzel bölümlerden birisi.... müthiş bir transformasyon öyküsü... twitter olmasa Atilla Taş’ın nasıl bir ülke sevdalısı olduğunu bilemeyecektim, Televoleli yılların Ham Çökelek’i olarak kalacaktı... bu bölüm olmasa bu değişimin arka planını hiç bilemeyecektim... müthiş bir hikaye... umarım yarınlarında hak ettiğin değeri gerçekten bulursun Atilla Taş...
Alto Recorder
Alto Recorder Yıl önce
Köyden çıkıp ünlü olması değil de ünlü olduktan sonra liseyi bitirip yurtdışında dil öğrenip Üni. okuması takdire şayan. Ham Çökelek'ten bu yana görmeyeli çok olgunlaşmış.
mtn
mtn
Derhal güzel yerlere gelmesi gereken birisi.
Selin Ateş
Selin Ateş Yıl önce
adamın ses tonu,mimikleri, gülüşü o kadar tatlı ki izlerken hep gülümseyerek izlediiiim❣️
Prometheus
Prometheus Yıl önce
Türkiye'de ki bir kaç adamdan birisi. Atilla, şöhretin zannettiğinden çok daha yukarıda. Seni seven insanların sayısı genele göre az, çünkü ülke aptalların sayı olarak fazla olduğu bi ülke. Seni diğerleri sana hayran.
Muammer Hazar
Muammer Hazar
Bütün önyargılarımı yıktı
Prometheus
Prometheus Yıl önce
Atilla hala yapabilecek çok şey var. Lütfen yorulma, yılma vazgeçme. Arkanda sandığından çok daha fazla insan var. Kendine yaptığın yatırım hala işe yarıyor.
saklı dünya
saklı dünya Yıl önce
Ya kimsenin aklına gelmeyecek konuklar alıyorsun. Tebrikler.
TIP 21
TIP 21
Adam 40 dakika teklemeden, "ıı" bile demeden kendisini çok başarılı bir şekilde ifade etti ya la
Serhan Demirtaş
Serhan Demirtaş
Atilla TAŞ' ın hikayesinden çıkarılacak çok ders var. Helal olsun sana Atilla TAŞ, sana yapılan bunca yavşaklığa, bunca haksızlığa rağmen halen ayaklarının üzerinde durabildiğin için. Helal Olsun.
Cuma Doğan
Cuma Doğan
Paramı gece kulüplerinde yemedim. Gittim kendime yatırım yaptım, okudum.
Ronin Tr
Ronin Tr Yıl önce
Atilla'nın yaşamında geçirmiş olduğu tüm olumsuzluklara ve engellere rağmen, kendini "autodidaktisch", yani yüksek okul okumadan kendi kendini bu denli geliştirmesi takdir edilecek bir seviyedir. Kendisini kutluyorum. Şöhret ve para her şey değildir...
Gül Derya
Gül Derya Yıl önce
Ne kadar üzücü....ön yargılarım aydınlandı....Atilla bey 89 yaşına gelsede bir yani çocuk kalacak....o çocuk anne kucaği baba şefkati görmedi...bu yüzden bir yani çocuk.....( Allah yar ve yardımcısı olsun )
Güneş
Güneş Yıl önce
"Talk şovlara alay edilmek için çağrılırdık" ne kadar doğru diyor.
Burak Kırmızıgül
Burak Kırmızıgül Yıl önce
Vayy be. Ne güzel hayatlar dediğimiz hayatlarda ne acılar varmış 😔