ABDURRAHMAN DİLİPAK "ELİMDEN GELSE TORUNLARIMI OKULA GÖNDERMEM!"

  görünümler 3,629,502

196Sekiz

196Sekiz

Yıl önce

Gör Beni'nin bu bölümünde konuğu Abdurrahman Dilipak. Dilipak'ın kısaca hayat hikayesini anlattığı röportajda hem çocukluk ve gençlik yıllarını, hem de çocukları ve torunları ile ilişkisini konuştuk. Normal olmadığımı kabul ediyorum diyen Dilipak, 15 yaşında sınıfta kaldığı yılı en iyi dönemi olarak tanımladı.

Abone Ol! - bit.ly/2HbpWoA

Bizi sosyal medyada takip et:
Instagram: 196.sekiz
Twitter: 196sekiz

YORUMLAR: 10 525
Meyra Yıldız
Meyra Yıldız Yıl önce
Eğitime niye karşısınız?
Selman Akdeniz
Selman Akdeniz
şuan 24. dk ya soluksuz geldim.. yapacağım ilk şey Abdurrahman Dilipak kitabı okumak ,, şahıs ayırmadan böyle değerli insanları karşımıza getirdiğiniz için Armağan çağlayana ve ekibine teşekkür ederim..
Harun Memur
Harun Memur
Ummadık taş baş yardı, kültüre ve düşünce yapısına bakar mısınız ? Bütün tabularımı yıktı şekilcilik bir kez daha kaybetti teşekkürler Abdurrahman Dilipak inşallah sayınız çoğalır ülkenin sizin gibi insanlara ihtiyacı var.
Wolf Team
Wolf Team
İslamı böyle donanımlı insanlar temsil etsin tesekkürler Abdurrahman bey
MERVE KARADENİZ
MERVE KARADENİZ
30 dakika 15 saniye ömrümdeki 18 sene okulda öğrendiklerimden daha fazla olabilir. Hayran kaldım.
Fatma YILMAZ
Fatma YILMAZ
"Din nedir? İstersen ateist ol, içinde yaşadığın toplumun değerlerini bil ki ona saygı duyasın, onlarda seni anlasınlar. Birlikte farklılıklara rağmen barış içinde bir arada yaşayacaksan önce doğru bilgiye sahip olmak gerek." Ne güzel özetlemiş 👏🏻👏🏻👏🏻
Erdal bakkal
Erdal bakkal Yıl önce
“Eğer, dikkatli olmazsanız, gazeteler, mazlumlardan nefret etmenizi, zalimleri ise çok sevmenizi sağlar.” Malcolm X
Bürge Kuseyrioğlu
Bürge Kuseyrioğlu
Pek çok konuda tam zıt fikirlere sahip olmama rağmen , kendisini ifade edişine, entelektüel birikimine , kültürüne inanılmaz saygı duydum. Beni en şaşırtan konuk oldu diyebilirim.
Kübra YAMANOĞLU
Kübra YAMANOĞLU
Hayatımı Abdurrahman Dilipak'ın bu videosunu izlemeden önce ve izledikten sonra diye ayırabilirim... gerçekten saniyesinde bile gözümü kırpıp israf etmek istemiyeceğim kadar mükemmel bir video olmuş. Elinize emeğinize o Mükemmel sohbetinize sağlık...
Niyazi Balcı
Niyazi Balcı
Gercekten dinledikce hayat ve zaman yüzüme tokat gibi vuruldu. Kendimi değistirme gücümü kendim bulamıyorum cünki cevreden etkileniyorum ve bana asla ve asla ayak uydurmayacak beni kale almayacak bi ictigimiz suda bile fikir ayrılıgına düsen hayatı sadece ev ve diziden ibaret olan bi yapıyla yasıyorum ve gün gectikce eksiklerim karadelik gibi büyüyo
Ergün Özdemir
Ergün Özdemir
"Biz kendimizi değiştirmediğimiz sürece ,
Abdullah Yakut
Abdullah Yakut
Abdurrahman Dilipak ile Üniversite Hazırlıkta okurken tanışmıştım. Dünyaya bakış açısı mükemmel, ne sadece dünyaya düşkün ne de dünyadan kendini tamamen soyutlamış biri. Çok çalışkan, gayretli, olması gerektiği gibi bir Müslüman. Abdurrahman hocayı eleştiren bir çok kişinin onu tanımadıklarını, hatta bir kez olsun dinlemediklerini, sürekli Dilipak’a karşı olan, zıt görüşlü insanlardan aldıkları duyumlar neticesinde yargıladıklarını düşünüyorum.
Güzeşte
Güzeşte Yıl önce
Yemin ederim yorumlara hayran kaldım. Körü körüne izlememiş kimse. Zıt fikirlere sahip olsalar da hep saygıyla ve teşekkürle ayrılmışlar. Teşekkür edesim geldi hepsine
Tuğba Akpınar
Tuğba Akpınar
Ne güzel bir müslüman örneğisiniz. Rabbim böyle bir ilmi bize de cocuklarimiza da nasip etsin
Alemdar Alemdar
Alemdar Alemdar
Bir üniversite öğrencisi olarak Abdurrahman Bey’in bilgi ve tecrübelerinden istifade ettim. Kurmuş olduğu cümleler insanda farklı düşüncelere kapı açıyor. Kendisini daha çok takip edip bilgi birikiminden yararlanarak öğrendiklerimi çevremle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.
Esra Atik
Esra Atik
"Lâyık olduğumdan daha iyiyim ." Muazzam siniz.
Seval Şahin
Seval Şahin
Hiç sıkılmadan sonuna kadar izledim. Hayatımda hiç bu kadar mantıklı konuşan bir insanla karşılaşmadım
Xecutioner
Xecutioner
" Tarih diye size öğretilecek olanlar gerçek tarih değil " 👍👍👍
Ali Güney
Ali Güney Yıl önce
"Fikirle tartışın, küfürle değil" sözünün özetidir bu adam..
mustafa K
mustafa K
böyle sohbetler okullarda ders olarak işlense.. gençlere ciddi katkısı olur.
İBRAHİM KALIN "STRESLİ BİR İŞİM VAR!"
41:43