HATİCE ASLAN "TORUNUM OLURSA NEW YORK'TA BAKICI OLMAK İSTİYORUM!"

  görünümler 485,169

196Sekiz

196Sekiz

Aylar önce

Dur Bi Dinle serisinde bu hafta konuğumuz Hatice Aslan. Tolgahan Sayışman ile yaşadığı tartışmayı açıklığa kavuşturan Aslan, alaylı oyuncuların bazen kafasının karıştığını belirtti. Tiyatroya hiç ara vermediğini anlatan Aslan, oyuncu olmasaydı ana okulu öğretmeni olmak isteyeceğini söyledi.

Abone Ol! - bit.ly/2HbpWoA

Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: www.hafkagiyim.com/

muz.se
Müz'e katkılarından dolayı teşekkürler!

Bizi sosyal medyada takip et:
Instagram: 196.sekiz
Twitter: 196sekiz

YORUMLAR: 741
Cydem Ojack
Cydem Ojack
4 yıl önce havaalanında karşılaştık. Ben acaba Hatice hanım mı diye anlamaya çalışırken sıcacık gülümsemesiyle yüreğimi sevgisiyle doldurdu. O günden beri tv de gördüğümde çok yakınım birini izler gibi mutlu oluyorum. Bakışları hüzünlü, gülümsemesi bile hüzünlü kadın… Çok seviyorum çok ❤️❤️❤️
Derya Deniz
Derya Deniz
programın başında verilen peçeteyi koparıp küçültüp kullanmasından ne kadar zarif nezaketli ve duyarlı olduğunu gösterdi bize😊 Hatice hanim❣
Yıldızların Altında
Yıldızların Altında
Ne kadar saygılı, ne kadar naif, ne kadar hoş, ne kadar mütevazi bir sanatçı. Armağan bey teşekkürlerin en büyüğü size. İyi ki varsınız.
Tolga Meriç
Tolga Meriç
Hatice Aslan, sinemada devleşen, her sahneyi, her saniyeyi dolduran bir oyuncu. "Vücut" filmindeki oyunculuğunun üzerine bir oyunculuk çıkmamıştır belki de sinemada. Teşekkür ederiz Armağan Bey, bizi kendisiyle buluşturduğunuz için.
Koray CANDAN
Koray CANDAN
Türkiye’nin Sophia Loren’i. Müthiş bir aktrist. Aman gitmeyin bir yere. Armağan Bey çok teşekkürler.
Mono Luna
Mono Luna
" Ben senin gördüğünü yaşamıyorum ki " ne kadarda güzel ve anlamlı bir cümle . . Beni tanımadan yarğılayanlara söylemek istediğim . .
Funda Sine
Funda Sine
Kendini içtenlikle ifade eden insanlara büyük saygı duyuyorum.
C.E Y
C.E Y
Güzel bir konuk daha böyle insanlara ihtiyacımız var bizim...
Nesligül Güven
Nesligül Güven
Oturuşuyla , duruşuyla nezaketi buram buram hissettiren bir kadın … Harika 🧡
can kog
can kog
Ne kadar asil ve terbiyeli bir kadın. Ayrıca gerçekten çok fazla tiyatroda oynamış, bence kaliteli bir oyuncunun gelmesi gereken nokta budur. Kimseye bir zarar vermeden, yaptığı işlerle ayakta durmak.
Zamira Öztürk
Zamira Öztürk
Turkiye'ye ilk geldiğim sıralar "En son babalar duyar" dizisiyle tanıdığım ve yaklaşık 20 senedir çok severek takip ettiğim zarif oyuncularimdan biridir Hatice Hanım. Başınız sağ olsun Hatice ablacığım, Rabbim size ve yakınlarınıza sağlıklı ömürler nasip etsin.
gülcihan yildirim
gülcihan yildirim
Bayılıyorum eğitimli, kültürlü, akıllı kadınlara.
hilal şehitoğlu
hilal şehitoğlu
Çok seviyorum. Sesi, oyunculuğu, karakteri güzel kadın, müthiş sanatçı.
Lune Noire
Lune Noire
Yorulmadan dinledim Hatice Hanım'ı. Çok zarif bir insan. Güzel bir başarı hikayesi var. Cesur sahnelerle ilgili söylediğine katılıyorum. Cesur sahne diye bir şey yok. Oynadığı filmler fantastik değil, hayattan kesitler gösteren filmler. Bu sebeple canlandırdığı karakterler de gerçek karakterler. Bir başka güzel insanın hayat hikayesini bizimle palaştığınız için teşekkürler.
sedef gül
sedef gül
Ne kadar güzel bir bölüm olmuş. Hatice hanımın bilgi ve birikimine bayıldım 👏🌻
Mono Luna
Mono Luna
Nedensizce sevdiğim bir insan 💙 Her gördüğümde , izlemekten zevk aldığım , oynadığı her rolde kendine has zarifliyiğini yansıtan bir oyuncu 💙 Gerçek bir sanatçı . Çünki , bazıları oyunculuk yapsalarda , yaptığı işin hakkını tam veremezler , ama Hatice hanım her rölünü - bir sanat eseri gibi bize yansıtmayı başarıyor 💙👏👍
İpek Gümüş
İpek Gümüş
Gözlerinin içi gülüyor ne çok güzel bir kadın. Kaliteli bir insan olduğunu inanılmaz hissettiriyor harikasın Hatice Aslan ❣️
Nurcan Yılmaz
Nurcan Yılmaz
Harika bir bölümdü. Hatice hanım gerçek bir oyuncu ve sanatçı, yaşadığı olumsuz anları bile tarafsız naif değerlendirmeye çalışıyor...umarım bir gün canlı performansını izlerim.
dilara Unıkey
dilara Unıkey
kendisine oyunculuğuna güzelliğine nezaketine hayranım ♥️ ne güzel bir kadınsınız ♥️
Doğa Sevgi
Doğa Sevgi
Ferhunde Hanımlardaki mimar rolünden etkilenip, ben de mimar olmak istemiştim. Olamadım o ayrı da kendisini hep severek takip ederim 💖 Yayın için teşekkürler Armağan Bey ve ekibi 😍
EŞLERLE HESAP KİMDE? / 40.474 TL!
27:51
Kafalar
görünümler 2,6 Mn
Лео Бокерия. Мифы о сердце: валокордин, холестерин и дистония
52:00
Просто о сложном с Софико Шеварднадзе
görünümler 1,9 Mn
4 совета: как, сколько и когда есть
14:20
Садхгуру — официальный канал на русском
görünümler 2,5 Mn
EŞLERLE HESAP KİMDE? / 40.474 TL!
27:51
Kafalar
görünümler 2,6 Mn