AKIŞ KA "BU ŞAŞALI HAYATIMDA AŞK BENİ NASIL BULACAK?"

  görünümler 368,176

196Sekiz

196Sekiz

Aylar önce

Gör Beni serisinde bu hafta konuğumuz Akış Ka. İstanbul'a mimarlık okumaya gelen Akış Ka, bir sene sonrasında açıldığını ve artık ailesiyle görüşmediğini söyledi. Onu en çok üzen şeyin insan ilişkileri olduğunu belirten Akış Ka, manipülasyon olduğunu bilse de sevmek ve sevilmek istediğini vurguladı.

Abone Ol! - bit.ly/2HbpWoA

Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: www.loft.com.tr/erkek-sweatsh...
www.loft.com.tr/erkek-tshirt-...

Bizi sosyal medyada takip et:
Instagram: 196.sekiz
Twitter: 196sekiz

YORUMLAR: 1 022
verity007
verity007
Türkiye'nin Armağan Çağlayan'ın insana gösterdiği saygı ve hoşgörüye sahip olması gerek. İyi ki varsınız.
Özden Atasoy
Özden Atasoy
Aile kavramının ne kadar önemli olduğunu Katarsist ve Gör Beni programları sayesinde daha iyi anlıyoruz. Bir çocuğun hayatını değiştirebilecek kadar önemli ona nasıl davrandığımız. Hiç kimse sevgisiz büyümemeli, gün geçtikçe daha iyi anlıyoruz bunu.
Ecesu Keçelioğlu
Ecesu Keçelioğlu 28 gün önce
Ülkemizde bastırılan ve nefret söylemine maruz bırakılıp, ayrıştırılan kesim/kesimlere açtığınız alan için teşekkür ederim Armağan Bey.
İbrahim Pürnek
İbrahim Pürnek 21 gün önce
Ailesiyle ilgili bahsederken gözlerindeki o acıyı iliklerime kadar hissettim,
Eda
Eda
Sizi ne kadar üzmüşler ve acitmislar. Aile ve gerçek isimle ilgili bölümlerde içim ezildi. Değişiklik iyidir, renkli olmak güzeldir. Nasıl mutluysaniz öyle yaşayın.
BenJale
BenJale
Her şeye rağmen ne kadar pozitif ona nefret kusanlara karşı bile nefret söylemi yok. Tek istediği anlaşılmak. Anlamayanlara karşı hiç bir borcu olmamasına rağmen sadece huzur için biraz anlaşılmak… Yolu açık olsun 🌸
Serhan Keser
Serhan Keser
“Bütün insanlar özgür, onur ve haklar bakımından eşit doğarlar."
Petek ARICI
Petek ARICI
Armağan bey,
Acar_e acar
Acar_e acar 21 gün önce
Sevgili Akış, büyük bir zevkle dinledim seni. Öfkesiz, azimle anlatışın, kavgaya tutuşmadan yanına çağırarak ifade edişin ama hiç alttan almayışın, seçtiğin akışkan kimliğe keskin şekilde sahip çıkışın, hiçbir kavramın hafifletilmesine izin vermeyişin...Hepsi bir arada ne güzeldi ve ne güzelsin ❤
tuzlu su
tuzlu su
yıllar yıllar sonra şu programın bölümleri izlendiğinde nasıl dönemlerden geçmişler diyecekler.
NiLY
NiLY
Herkesin ne olursa olsun ne kadar aykırı görünürse görünsün bir aileye ihtiyacı vardır. Bunu :( izlerken yüreğimizi burkarak anlamış olmak. Ailenin güvenine sıcaklığına özlem duymak. Ve arkadaş samimi arkadaşlarımıza "seçilmiş ailem" diyerek ruhumuzun derinliklerine huzuru ulaştırmaya çalışmak...
O V
O V
"her anne baba okadar özlenecek insanlar olmayabiliyor" dediğinde kendisini çok iyi anlıyorum. ama bu durumu anne babası özlenecek insanlar olanlar bir türlü anlayamıyor.
MrTrshadow
MrTrshadow
Armağan bey ,sözde heteroseksüel toplumumuza bu kadar uzak olan cinsel ve ruhsal kimlikleri , naif ve güzel bir şekilde tanıttığınız için çok teşekkür ederim. Kendim adıma tespitim şudur ki; Halkımıza, bu yayınızla, jules verne denizler altında 20 bin fersah isimli kitabını canlı kanlı yaşatıyorsunuz. Teşekkür ederim.
L G
L G
İnsanların kendini doğru ifade etmesi demiş ama terimler arasında kaybolmuş, karmaşa içinde benliğini adeta yitirmiş bir figür. Farklılıklara saygılıyım, kim nasıl isterse öyle yaşasın, başkasına zarar vermediği sürece. Ama baktığımda yaprak gibi savrulan bir ruh sanki.
Kutay Official
Kutay Official
İş dünyası, medya, televizyon, yayıncılık, performans ve sosyal medya kanallarındaki bireylerin yarısından fazlası LGBTQ++ iken GörBeni’nin sohbetleriyle bu dünyayı destekleyici tavrını kutluyorum. Görünürlük ve kapsayıcı tutumunuz için teşekkürler.
Hilal Telci
Hilal Telci
Bi yandan ilişkilerin düzelebilecek olmasına duyduğunuz güvenle aileyle, toplumla yaşanan, yaşanabilecek sıkıntıları anlama çabanız çok içten ❤️
Gülsena
Gülsena
İnsanları asla yargılamayan, saygı duyan bir insan... Armağan Çağlayan mükemmel birisi.
Elif Durdu Alkan
Elif Durdu Alkan
Bu şekilde kendini ifade eden kişilerin bir çoğu aile tarafından yaralanmış ...Sevgisizlik her problemin sebebi..Çocuklarımızı sevelim, sevelim, bir daha sevelim.
Sadiye Erimli
Sadiye Erimli
Çok sevilmenizi dilerim, tüm yaralarızı saracak kadar çok ⚘
ilkay bağcı
ilkay bağcı
Her bölümü merakla bekliyorum kimleri göreceğiz bakalım gör beni💙
HİÇBİR ZENGİN ROMANLAR GİBİ YAŞAYAMAZ!
49:35
bu kişiler 2022'ye girmeye hak kazanamadı
30:34
ÇATLAK ŞANZEL' İN AKILALMAZ HAYAT HİKÂYESİ
43:02