DANLA BİLİC "LİNÇLER BENİ ETKİLEMEZ!"

  görünümler 3,405,639

196Sekiz

196Sekiz

11 aylar önce

Gor Beni serisinde bu hafta konuğumuz Danla Bilic. Armağan Çağlayan'ın önyargılarını yıkan bu samimi sohbette Damla Aktepe ailesini, ünlü oluşunu ve tüm olanlarla nasıl başa çıktığını anlattı. Eleştiri hatta hakaretlere alıştığını ama iftiraya ve hakkında algi yaratılmasına tahammül edemediğini soyleyen Damla, artık iyi yorumları daha çok önemsediğini ekledi.

Armağan Çağlayan'ın üzerinkiler için: www.loft.com.tr/erkek-sweatshirt

Abone Ol! - bit.ly/2HbpWoA

Bizi sosyal medyada takip et:
Instagram: 196.sekiz
Twitter: 196sekiz

YORUMLAR: 7 456
xenna
xenna
hoşlanıp hoşlanmadığımı asla anlayamadığım insan.
Zeynep Coşkun
Zeynep Coşkun
İlk defa Danla’yı bu kadar sakin konuşurken görenler?
cckl kkk
cckl kkk
Danlanın aslında buyuklerine karşı saygılı ve sakin olduğunu görüyoruz. Kendi kanalinin formatına göre acik sozlu cat cat söylüyor ama burda ne kadar sakin sessiz
lezzetnesli
lezzetnesli
Sayenizde etrafımda hakkında duyduğum ön yargılar yüzünden videolarını hiç izlemediğim DAMLA AKTEPE' yi tanıdım. Buradan hemen onun kanalına gidiyorum...
Mertcan Kaya
Mertcan Kaya
Armağan bey halktan birini alır mısınız?
Özgemssi
Özgemssi
Hedefini yüksek tutmuyor çünkü hayal kırıklığı yaşamak istemiyor, düşük de tutmuyor çünkü kendine güveniyor. Olursa olur olmazsa da kısmet değilmiş düşüncesinde bence. :)
Canan Kkmn
Canan Kkmn
Müge Anlı'yı da konuk alın armağan bey lütfen
HaBiBe76
HaBiBe76
"Ben çok şımarık büyütülmüş bir çocuğum.. belli mi bilmiyorum ama..?"
Refika's Kitchen
Refika's Kitchen
Ben çok keyifle dinledim.. ikinizin de ellerine sağlık..
Ayşegül Işık
Ayşegül Işık
Armağan Bey tüm video boyunca Danla'nın herhangi bir şeye ilgisinin bulunup bulunmadığını aradı durdu. Genç yaşta bir kadının bu kadar hedefsiz isteksiz olması beni üzdü açıkçası.
Elif Kıhrı
Elif Kıhrı
Çok fazla para kazanmıyoruz diyip Doğum gününde kendine 164bin tl değerinde çanta almak... Bu hayatı izlemeye geldik
yakut soraya
yakut soraya
"mutluyum yaa" derken mutluluğun ne olduğunu bilmeyen bir hali vardı
Bay William ဗ
Bay William ဗ
Danlayı sevip sevmediğimi bir türlü anlayamadım bir an samimi geliyor sonra egoist değişik duygular içerisindeyim
Didem
Didem
Danla sanki bu dünyada yaşanacak bütün hazları yaşamış alacağı hiçbir şey kalmamış gibi. Muhteşem bi hayatın var kendi ayaklarının üstünde duruyosun neden bu isteksizlik neden bu bıkmışlık
Kübra Özdgru
Kübra Özdgru
Bu ülkede üniversite bitirmemiş bir kişinin söyleşi ,konferans yada seminere gitmesi,bir kelimeyi bile doğru yazamayanın yazar olması ve kitabının çok satılması.Gerçekten bunlar çok üzücü.
Aytül İlge Genç
Aytül İlge Genç
"Siz de açın siz de kazanın madem öyle." demelerine hiç katılmıyorum. En azından kendi açımdan rahatsız olduğum şey kişisel olarak bir fenomenin kendisi değil, kolay yoldan para kazanmanın kendisi. İçi bu kadar boşaltılmış bir sistemin kendisi. Bu kolay yoldan para kazananı kıskanmak değil, kendim de kolay yoldan para kazanmak istemiyorum. Bu Damla Bilicin, ya da bir başka fenomenin yarattığı bir sorun değildir, toplumun neye "değer" atfettiğinin sorunudur. Bütün bu fenomenler toplumdaki yozlaşmanın yansıması, post-truth dünyasında içi boşaltılmış bir kültürün kendini ifadesi.
Ramazan Yazgan
Ramazan Yazgan
YKS ye çalışan bir öğrenci olarak ben gelmeliyim. Ve orda hocaların adaletsizliğini, eğitim sisteminin adaletsizliğini, bazı derslerin gereksizliğini,kitap, dershane ve özel der ücretlerinin fazlalığını konuşmalıyım.
helllinop
helllinop
Lütfen sizde katarsis gibi exxen e geçmeyin
Elif Aydın
Elif Aydın
danla nasıl bu kadar hiç bir beklentin, hedefin ve hobin olmadan buralara kadar gelebildin ya. çok kolay standartlar altında da olabiliyomuş demek ki. ben de ne kasıyorum be
Zeynep Şahin
Zeynep Şahin
Bu kadar imkanla bu kadar az kendini geliştirmek çok üzücü