GÜLBEN ERGEN "TAŞIYAMADIĞIM, ÇOK GÜCÜME GİDEN BİR ACI..."

  görünümler 2,031,428

196Sekiz

196Sekiz

Yıl önce

Gor Beni'nin bu bölümde Armağan Çağlayan'ın çok eskiden beri tanıdığı Gülben Ergen konuğumuz. Meslek hayatına nasıl başladığını anlatan Gülben Ergen, annesinin ne kadar zor ve özel bir insan olduğunu anlatırken kendisinin de oğullarının üzerine çok titredigini itiraf etti. Kayinvalide olma konusunda çekinceleri olan Gülben Ergen, annesinin huzur evine yerleşme sürecini de anlattı.

Armağan Çağlayan'ın üzerindekiler için: www.loft.com.tr/erkek-siyah-s...

Abone Ol! - bit.ly/2HbpWoA

Bizi sosyal medyada takip et:
Instagram: 196.sekiz
Twitter: 196sekiz

YORUMLAR: 4 653
Alper Turan
Alper Turan Yıl önce
Tüm samimiyetimle söylüyorum ''Yıldız Tilbe'' artık gelmeli. Yapılacak röportaj çok ses getirir eminim !
Tehmine Agayeva
Tehmine Agayeva
İç dünyasını her kesin bilmesini istemiyor, hayatı, yaşamayı seven birine benziyor. Bu da ona güç veriyor. Güçlü görünmeyi de çok seviyor. Samimi birisi aslında kendine sakladıkları çok sadece.
Mürşide Aydeniz
Mürşide Aydeniz
İzlediğim her videoda bazen konuğun yerine geçip program sonunda "ohhhh beee içim rahatladı"hissine kapılıyorum...zengin fakir herkesin sıkışmış hissiyle yaşadığı bir zamanda böyle güzel eğlenceli bir yayın için çok teşekkürler... ❤️
Şeyda T
Şeyda T
Yıllar önce bir film çekiminde gördüm motor dendiğinde tam da gördüğünüz gibi stop dendiğinde suratsız, sevimsiz bildiğiniz küçük dağları ben yarattım bir haldeydi. Hatta çalışanlar Hülya Avşar'ın göründüğü gibi şımarık değil , insanlara yardım eden iyi bir kadın olduğunu bunu. Çıkarlarını gözeten ve en önemli özelliğinin de asla ve asla dost olunmayacak kadar çıkarlarını gözeten biri olduğunu söylemişlerdi. Zaman haklı çıkardı onları. Gerçek hayatta filmlerinde yapamadığı rolü süper yapan çok büyük bir artist
ece şahin
ece şahin
YAPMACIKLIĞINI KAPATMAK İÇİN O KADAR ÇOK DOĞAL OLAMAYA ÇALIŞIRKEN EN DİBİNDEN YAPMACIK OLMAK BUDUR
Cagla Ugur
Cagla Ugur Yıl önce
Gülben Ergen’de şu var ; instagram yazılarında da konuşmalarında da “ bakın ben cok kitap okudum “ dercesine dolambaçlı kelimeler kurup, anlatımdan uzaklaşıp, karşı tarafı yorarak sadece söz israfı etmesi ...
Kuzeykutbu Dutu
Kuzeykutbu Dutu Yıl önce
“Bir insn bu kadar çok sözcük ziyan edip de nasıl bir şey anlatamaz” için şahane bir örnek Gülben Ergen.Külliyen demogoji! Tüm program boyunca anlattıklarını üst üste koyunca mutsuzum çığlığı alt metinde bağırıyor.Bu yanını kamufle etmek içinde annem/çocuklarım/ağbim temalı atmosfere salınmış hiç bir sorunun cevabını içermeyen yığınla kelime yığını.İşi zor.
Diyetisyen Nazlı Deniz Ayyıldız Atak
Diyetisyen Nazlı Deniz Ayyıldız Atak Yıl önce
Sizi bir üniversite söyleşisinde izlemiştim, öğrenciler soru sorduğunda soru soran kişinin taklidini yapmıştınız bir kaç kez. Çok kırılan ve mahçup olan olmuştu o gün. Demek bu gard alma durumundan hepsi. Ne güzel söylemiş oğlunuz. Benle konuştuğun gibi konuşsana diyerek. Verdiğiniz en güzel en samimi röportajdı. Teşekkürler:)!
Deniz Aslı Eren
Deniz Aslı Eren Yıl önce
Kadını sevip sevmemek herkesin kendi bileceği iş; ama sevmeyip de izlemek bir de sürekli her hareketine mana bulup gömmek de çelişki bence.. Her ne olursa olsun, herkesin iyi ve kötü yanı vardır içinde, acısı tatlısı da var.. Allah herkese kolaylık versin, herkesin imtihanı başka.
san york
san york Yıl önce
fazlasıyla toplum baskısı ile büyüyen ve hep kendini ifade etmeye çalışan bir kadın gördüm. kabul edilmek istemek takıntısı zor
catgirl fc
catgirl fc Yıl önce
Gerçek Gülen 'i anlatamamak büyük bir problem. Bu kadına yardım gerekli acilen. Üzgünüm, yorgunum, yıprandım yeter diye gizli bir çığlık sezinledim.
Zafer GÜLTEKİN
Zafer GÜLTEKİN
Kendini ifade edemesede onun samimi tatlı duruşu her şeye değer ve buğulu bir ses güzel anne seni seviyoruz
Yaşar Ağaoğlu
Yaşar Ağaoğlu Yıl önce
Bu röportajın diğer röportajlar gibi tadının olduğunu duşünmüyorum. Bunun daha çok Armağan bey - Gülben hanım arkadaşlığının bir ürünü olarak göründüğünü düşünüyorum. Gülben hanımın ailesi dışında başka hiçbir şey dinleyemedik. Diğer konuklarınızın programınızda anlattığı hayat hikâyelerine nazaran Gülben hanımı daha büyük bir ses getirecek röportajla beklerdim. Onun da hayatının diğer konuklar gibi kayda değer olaylar içerdiğini oradan buradan biliyoruz. Hiçbiri konuşulmadı maalesef. Çok üzgünüm, beklentimi karşılamayan bir röportaj izledim.
Turanci Kiz
Turanci Kiz Yıl önce
Bu kadina hic isinamadim insani iten bi enerjisi var
Derin micheal
Derin micheal Yıl önce
Bana bir şey olmaz efsanesi sona ermiş. Hiçbir şey olmasa bile bir şey olmuş. Tat vermedi
ortodontist-irem-karadede
ortodontist-irem-karadede
Kadın bagırıyor; annemin standardı, beklentileri o kadar yuksekti, beni oyle oldugum gibi kabul etmedi ki, ben de hep oldugumdan baska turlu olmaya calistim. O itici buldugunuz samimiyetsizligin sebebi, oz annesinden kosulsuz kabul gormeyisi.
Cemre Seher Karasakal
Cemre Seher Karasakal Yıl önce
Aşırı hareket ve her anlattığı olayda oyunculuk yapmaya çalışması gerçekten yordu.
OLCAY AYDIN
OLCAY AYDIN 9 saatler önce
Güzelliği, kibarlığı, zarafeti ile çok beğendiğim, çok sevdiğim bir sanatçımız. Annesi ve sevgili evlatlarıyla mutlu, sağlıklı, çok başarılı bir yaşam diliyorum. Sevgili Armağan Bey çok teşekkür ederim. İçten sevgilerimle...
Zed Yed
Zed Yed Yıl önce
İlk defa hayal kırıklığına uğradım bu programda. Kafam ağrıdı resmen. Bekliyorum bekliyorum sohbet dümdüz...Bazı insanların anlatacağı bişeyi yok, görselle yetinmek lazım
SİMAYTV
SİMAYTV Yıl önce
Armağan bey konuklarınıza onların istediği değil gerçekten merak edilen soruları sorarsanız daha samimi ve heyecan verici bir röportaj olur gibi..nefesim tıkandı vallahi Gülben hanımı dinlerken..
Allame - Yalan
2:36
Allame Official
görünümler 50 B
4 совета: как, сколько и когда есть
14:20
Садхгуру — официальный канал на русском
görünümler 2,5 Mn
YEŞİM SALKIM "KAMERALARDAN NEFRET EDİYORUM!"
23:13
Лео Бокерия. Мифы о сердце: валокордин, холестерин и дистония
52:00
Просто о сложном с Софико Шеварднадзе
görünümler 1,9 Mn
ÇATLAK ŞANZEL' İN AKILALMAZ HAYAT HİKÂYESİ
43:02