HACER FOGGO "EBEVEYNLER MİRAS OLARAK YOKSULLUK DEVREDİYOR!"

  görünümler 141,540

196Sekiz

196Sekiz

2 aylar önce

Gör Beni serisinde bu hafta konuğumuz Hacer Foggo. Derin Yoksulluk Ağı'nı kuran Foggo, İstanbul'da en yoğun yoksulluğun lüks bilinen semtlerde olduğunu belirtti. Gazeteci Foggo, artık meselenin yoksulluk değil açlık olduğunu, çocukların yetersiz beslenmeden gelişemediğini ve temiz suya bile erişimleri olmadığını vurguladı.

Abone Ol! - bit.ly/2HbpWoA

Armağan Çağlayan'ın kıyafeti için: www.loft.com.tr/erkek-tshirt-...

Bizi sosyal medyada takip et:
Instagram: 196.sekiz
Twitter: 196sekiz

YORUMLAR: 475
Ece Saygı
Ece Saygı
İşitme engelliyim ve son videolarınızda konuşulanların çoğunu kaçırıyorum. Keşke altyazı olayını hiç bırakmasaydınız. Son yayınlanan videolarınızı izleyemiyorum, bu durum beni oldukça üzüyor. Sizi takip eden tek işitme engelli ben değilim. Umarım altyazı desteği devam eder de, biz işitme engelliler de yeni yayınlanan videolarınızı izleyebiliriz.
Sara Nilgün Öcal Aldoğan
Sara Nilgün Öcal Aldoğan
Hacer Hanım,yoksulluğa karşı mucadelenizi yalnızca yoksul bireylerle dayanışma yaparak değil, diğer kişilerde duyarlılık ve farkındalık oluşturarak onyargilarin yıkılması için de sürdürmeniz gerçekten muhteşem. İyi ki varsiniz🍀
İsmihan Akkanat
İsmihan Akkanat
Hiç bağırmadan çağırmadan gerçekten son derece önemli yerlere değindi. Sorunlara karşı farkındalığını ortaya koyma şekli oldukça takdir edilmeye değer. Çoğunluğun sesi olan bu duyarlı aktiviste programınızda yer verdiğiniz için teşekkür ederim.
Sam Kaymakci
Sam Kaymakci
Hacer Hanım size saygılarımı sunuyorum. Bu dünya sizin gibi insanların yüzü suyu hürmetine dönüyor. İyiki varsınız.
Aynur Şahin
Aynur Şahin
Tanımadığımız ne güzel insanlar var bize bunları tanıttığınız için teşekkür ederim.
Gamze ÇİMEN
Gamze ÇİMEN
Çocukluğum çatısı akan evde geçti o kadar yoksulduk ki utanıyor insan anlatmaya 😭😭😭😭 o kadar iyi anlıyorum ki benimde aile mirasım yoksulluk.
Pınar Canpolat
Pınar Canpolat
Siyasi aktörlerin yüksek sesli söyledikleri popülist söylemlerin yerine sakince anlatılan gerçekler! Bizim birbirimizi duymaya, dinlemeye ihtiyacımız var.
A. B.
A. B.
son zamanlarda bu kanalda izlediğim, izlerken keyif aldığım en güzel bölümlerden biriydi, bir diğeri de ihsan halaydı. iyi ki bu bölümleri çektiniz. emeklerinize sağlık.
Cemre Begen
Cemre Begen
Hacer hanım siz umutsunuz , teşekkürler yaptığınız herşey için . Armağan Bey sizede teşekkürler yayın için.
zez leonezez
zez leonezez
Görünmez melekler aramızda dolaşıyor ne güzel insan tşk ederiz.
Seçil Uluçınar
Seçil Uluçınar
Özel bilgilerini, konunun önüne geçmesinden sakındığı ve kendi korunağını yaratması gerektiği için paylaşmadığını düşünüyorum. Düşüncesine, konuyu şahsına münhasır bir tavırla, ajitasyon yapmadan anlatmasına hayran kaldım. Maddiyattan da öncelikli olarak maneviyat, farkındalık, duyar, dayanışma gibi kavramları; çözüm odağı olarak önermesini çok beğendim. Çünkü genel geçer çözüm arıyorsak; önceliğimiz, bu kavramlardan geçmeli. Sadece pandemi değil, yaşadığımız depremler, yangınlar da bize, son 1,5 yılda şunları çok iyi gösterdi ki; ‘Vatandaşın; vatanseverden başka yardımcısı yok; bu ülkede.’ , ‘İnsanın; insan olabilenden başka yardımcısı yok; bu dünyada.’
L K
L K
Bazıları dünyaya gelmenin, yaşamanın, nefes almanın hakkını verir, bazıları ise sadece uzaktan izler. Hacer hanım, siz iyi ki varsınız.
barış akgül
barış akgül
15:54
Birce Altay
Birce Altay
Hacer’e umutsuzluğa düşmemeyi yeniden anımsattığı, hakları için mücadele ettiği insanların yaşadıklarını, durumlarını, onca ağırlığına rağmen, bu kadar zarafetle ve olduğu gibi aktardığı için bir kere daha hayran oldum, iyi ki var. Size de bu programda derin yoksulluğu konuşmaya açtığınız alan için önce bu konuyu dert eden herhangi biri, sonra bir sivil toplum çalışanı olarak teşekkür ederim. Dayanışma yaşatır.
Kevser Kutlu Tatar
Kevser Kutlu Tatar
Hacer Hanımı yakından takip ediyorum. Ankara’da derin yoksulluk içindeki mahallelerde yaşayan ailelerle iç içe olmama rağmen gözyaşlarımı tutamadım. Eşitlik herkes için ✊🏼
ÖzLeM ErDoĞaN
ÖzLeM ErDoĞaN
Ne kadar kıymetli bir "insan"... en çok ihtiyacımız olan şey bu günlerde.. Teşekkürler Armağan bey, iyi ki varsınız. 🙏
Hülya Sentürk
Hülya Sentürk
Herkes bakar ama Herkes malesef göremez.Hacer hanimda görebilenlerden Böyle değerli güzel insanları konuk etmeniz beni mutlu ediyor ve umut veriyor bana ...
Fatma Bülbül
Fatma Bülbül
Kahvaltı ederken izleyim dedim ama her bir lokmam boğazıma dizildi, hıçkıra hıçkıra ağlıyorum bir yandan.. Ama biliyorum üzülmek çare değil öfkem var çok fazla onu nasıl üretken hale getiririm onu düşünüyorum şu an teşekkürler hem tüm kanal emekçilerine hem de Hacer hanıma
Neval Özkul
Neval Özkul
o kadar değerli bir şey yaptınız ki Sn.Armağan Çağlayan Hacer Faggo'yu 2.yıl önce tanıdım,takip ediyorum, insan nasıl olmalı derseniz çok rahatlıkla örnek gösterilir,onun gibi olun denilebilir,hepimiz taşın altına elimizi sokmalıyız,hepimiz
tuzlu su
tuzlu su
Bir utancımı paylaşayım: Hacer Foggo diye bir insanın varlığından habersiz yaşamışım. Bu program vesilesiyle araştırdım, onur duydum.
bu kişiler 2022'ye girmeye hak kazanamadı
30:34
DOLARI DÜŞÜRME PLANI! | MURAT MURATOĞLU
16:58
Murat Muratoğlu
görünümler 397 B
bu kişiler 2022'ye girmeye hak kazanamadı
30:34