FİFA OYNARKEN SİYASETÇİ OLDU! | ÖZGÜR ÖZEL

  görünümler 3,094,904

196Sekiz

196Sekiz

Yıl önce

Gör Beni'nin ikinci konuğu siyasi hayatıyla her zaman gündem olan Özgür Özel bu defa, özel yaşamında gündeminde neler olduğunu, eşi, kızı, annesi ve babası ile ilişkisini anlattı. Özgür Özel'in hem siyasi yaşamındaki tartışmaları ve zorlukları, hem de siyasetçi olma yolunda neler yaşadığı üzerine konuştuk. Gör Beni’de görmek istediğiniz isimleri yorumlara yazmayı unutmayın!

Abone Ol! - bit.ly/2HbpWoA

Özgür Özel Twitter: bit.ly/2V5FDFI
Özgür Özel Instagram: bit.ly/2vNssyI

Bizi sosyal medyada takip et:
Instagram: 196.sekiz
Twitter: 196sekiz

YORUMLAR: 3 187
Melay Su Kızılaslan
Melay Su Kızılaslan Yıl önce
“Cumhuriyetin kuruluş felsefesiyle meselesi olan birinin Cumhuriyetin 100. Yılını hedeflemesinden ürküyorum.” ne eksik ne fazla aynen bu şekilde hissediyorum.
Niyazi Tanyıldız
Niyazi Tanyıldız
Özgür Bey'in enerjisini, pozitifliğini, zeki cevaplarını ve kaybetmediği insancıllığını seviyorum. eksik olmasın..
Öykü Elçi Kayalı
Öykü Elçi Kayalı
Yüz yüze gelme şansımız olmuştu, kendisine de çok içten bir şekilde söylemiştim, iyi ki varsınız. Bu ülkede bana umut veren siyasilerden birisi. Böyle milletvekillerimiz de var diye düşünmek beni mutlu ediyor.
Cengizhan Takkalı
Cengizhan Takkalı Yıl önce
Özgür Bey tamamen halktan biri. Sanki kapı komşumuz havası veriyor. Kesinlikle yapmacık değil, toplum dilini hiç kaybetmemiş bir adam. Bence gelecekteki Türkiye ‘nin, yönetim kadrosunda kesinlikle olmalı.
Tuğba ACAR
Tuğba ACAR Yıl önce
Aslında Türkiye de ne kadar aydınlık bilgili insan var ne kadar renkliyiz Armağan iyiki bu programı yapıyorsun inşallah daha iyi yerlere gelicek bu program hayranlıkla izliyorum... ✅✔❤
Baran Yıldırımcı
Baran Yıldırımcı Yıl önce
Anlatırken sesiniz titredi bizimde gözümüzde canlandı yine o alçak olay. Nice genç bedenler nice gelecek vadeden fikirler hayata gözlerini yumdu. Gar saldırısında hayatını kaybeden bütün canlara tekrardan Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı dilerim.
Atakanos Games
Atakanos Games Yıl önce
Bu adamın aşırı düzeyde sempatik ve aynı zamanda hiperaktif olduğunu düşünen bi tek ben miyim? :D
Lanadel Rey
Lanadel Rey Yıl önce
Armağan Bey böyle bir programı bizlere armağan ettiğiniz için çok teşekkürler. Programınızın neredeyse her bölümünü izledim. Konuklarınızın kalitesi, sorularınızın nokta atışı ve hepimizin merak ettiği gerçekçi sorular oluşu, olaylara hâkimiyetiniz tek kelimeyle mükemmel. Özgün basın bizleri aydınlık ve mutlu günlere ulaştıracak inanıyorum....💐💐❤
Sadi Köroglu
Sadi Köroglu
Samimiyetine dürüstlüğüne inandıgım nadir siyasetçilerden 🙂
Hatice Suna
Hatice Suna Yıl önce
Doğmamış torununun gözüne rahat bakabilmek .... işte bütün meselemiz bu...
Ekrem Levent
Ekrem Levent Yıl önce
Özgür Özel'i bütün memleketi yaralayan Soma maden faciası sonrası mücadelesi ile tanıdım ve ülkemiz adına umut verici bir siyasetci olduğunu düşünüyorum. Keyifli bir söyleşi olmuş. Tebrik ederim.
furkan K
furkan K Yıl önce
Hayatımda youtube’da geçirdiğim en keyifli 29 dakikaydı.Her şey gönlünce olsun Özgür abim.
Süleyman Çelebi
Süleyman Çelebi Yıl önce
Kendi düşen ağlamaz 😉😉
Refik Deniz ŞENTAŞ
Refik Deniz ŞENTAŞ Yıl önce
Çok güzel bir program olmuş. Özgür Bey kendisini çok güzel anlatmış. Kim ailesinden vazgeçip yıllarca misafirhanede yatıp kalkar ki? Bu program için çok teşekkür ederim Armağan Bey.
Melisa Karagöl
Melisa Karagöl Yıl önce
Bir kurtarıcı arıyoruz Özgür Bey her gencin olumlu hayal kurabileceği, okuyanın adaletle eline mesleğini alabileceği, saygının hoşgörünün olduğu bir Türkiye'yi, güzel ülkemin parsel parsel satılan bu topraklarını kurtaracak bir kurtarıcı. 🤲🥰
HÜLYA BÜYÜKOĞLU
HÜLYA BÜYÜKOĞLU Yıl önce
Özgür Özel’i neden sevdiğimi biliyorum. Sevdiğim bu çocuksu samimiyeti, sesine ve konuşmasına yansıyan heyecanı. Yolu açık olsun.
HAKAN AKKUŞ
HAKAN AKKUŞ
Özgür beyi çok seviyoruz hem siyasetini hemde kişiliğini
Muharrem Cavdar
Muharrem Cavdar Yıl önce
şu yaşadığımız 18 yıl benim yaşadığım en kötü yıllar. ilerde, lanetlenmiş yıllar diye anılacak yıllar. özgür özel, seni seviyoruz, sana inanıyoruz. Sana Cumhurbaşkanlığı çok yakışır.
Kadir Bilgetekin
Kadir Bilgetekin Yıl önce
Pürü dikkat 2 kere seyrettim... İşin mutfağını gözler önüne sermişsiniz, Sn Özgür beyin işini severek yaptığı izleminini alsam da gözlerindeki kızı ile yaşadığı hasret beni çok etkiledi. Ailesinin yaşadıklarını düşündümde,aynı hayatı ben yaşayamazdım. Armağan bey videolarınızı severek takip ediyorum ve bir sonraki konuğunuzu merakla bekliyorum...
AbdülAziz Kanak
AbdülAziz Kanak Yıl önce
Arkadaşlar hepimiz insanın gördüğünüz gibi daha sakin ve anlayışlı olsak mutlu yaşanıcak bir yer olur bu ülke .
شو فهمتوا من المقطع 😍 كتبولي بالتعليقات 😘
0:22
عائلة ابو رعد Abo Raad family
görünümler 1,3 Mn
Velet - Başka Ninni Yok (Official Video)
2:13
VELET MUSIC
görünümler 136 B
شو فهمتوا من المقطع 😍 كتبولي بالتعليقات 😘
0:22
عائلة ابو رعد Abo Raad family
görünümler 1,3 Mn