HAYKO CEPKİN "KARİYERİMİ BİTİRMEYE ÇALIŞTILAR!"

  görünümler 2,705,214

196Sekiz

196Sekiz

Yıl önce

Gör Beni serisinde bu hafta konuğumuz Hayko Cepkin. Yaşadığı faşist saldırıyı anlatan Cepkin, kırgınlık ve öfkesini beslenme kaynağına dönüştürmeye çalıştığını söyledi.

Aermağan Çağlayan'ın üzerindekiler için: www.loft.com.tr/erkek-siyah-r...

Abone Ol! - bit.ly/2HbpWoA

Bizi sosyal medyada takip et:
Instagram: 196.sekiz
Twitter: 196sekiz

YORUMLAR: 5 038
Mina Yavaş
Mina Yavaş Yıl önce
Hayko'ya hiç önyargı ile yaklaşmamış olanlar 👍
Meltem H.
Meltem H.
Hayko cepkinin konuştuğu Türkçeyi sevenler el kaldırsın ✋🏻✋🏻✋🏻
Gülşah Dilay Güler
Gülşah Dilay Güler
20 yıl eşim dinlediği için mecburen dinlediğim bağıran adamın(!) zekasına ,matematiğine, konuşurken ifade yeteneğine hayran oldum. Hayko ve Armağan Bey teşekkürler.
Fatma
Fatma
13 yaşımdan beri seni dinliyorum 29 yaşında bir anneyim hala daha eski şarkılarını dinledikçe tüylerim diken diken oluyor.Eksi ile başladığın hayatını artı artı ile devam etmen takdire şayan.Başarılarının devamını bekliyorum.
Güllü Mutlu
Güllü Mutlu
Yazmadan önce şöyle bir yorumları okudum, herkes ne kadar benim gibi heyecan ve hayranlıkla dinlemiş dedim. Duygunu, düşünceni diline bu kadar güzel yansıtman beni derinden etkiledi. 12 yaşında bir oğlum var ve senin düşünce yapında olmasını çok isterim. Ona da mutlaka bu videoyu izletecegim. Sevgiler...
D
D
Bu çok acı bir durum. Bizde Ermeni kökenli bir aileyiz. İlkokulda ismimden dolayı yaşadığım zorluğu anlatamam. Çocuklar çok ama çok acımasız. Gençlik öyle mi değil. Şuan 30 yaşındayım, toplumda ki epey büyük bir çoğunluktan çok daha iyi bir eğitim aldım. İyi bir işim var, evlendim ve bir çocuğum var. Etrafımda harika dostlarım var vesaire. Ama ben hala biriyle ilk defa tanıştığımda, ya da birileri ismimi yabancıların yanında telaffuz ettiğinde epey geriliyorum. Ne bu isim Ermenice, siz Ermeni misiniz! Evet. Evet. Evet. Ne yapabilirdim ki, annemin rahminde ırk seçemiyordum. Çok üzgünüm bu saçmalığa hala maruz kaldığım için. İşin garip tarafı eşim Türkmen. Ve ailesi o kadar tatlı o kadar anlayışlı ki. İlk günden beri kökenimizi biliyorlardı, ilk günden beri bizi çok sahiplendiler vesaire. Neyse, demem o ki, bu dünya hassas kalpiler için bir cehennem..
A
A Yıl önce
"Arkadaşlar oruç tutardı bizde onunla beraber aç açına otururduk, nefsine zarar vermiyelim diye" şu düşüncenin güzelliğine bak 🍀 Ne güzel adamsın be Hayko..
Asiye
Asiye
Ne güzel insansın Hayko. İnsanın insana dilinden, dininden, düşüncesinden, renginden, giydiginden, yediğinden ettiği zulüm bir an önce bitse, insan olduğumuzu idrak edebilsek...
Kənan Risus
Kənan Risus
Bu ne samimiyyet, ne naiflik ne yücegönüllülüktür arkadaş ya. Zaten seviyodum bu videodan sonra hayran kaldım adama. Konuşma tarzı, hayatında olanlardan ders çıkarması, samimiyyeti, özgüveni ve en esası populer kültüre satılmamış olması mükemmel bi şey. Müzik gerçekten evrenseldir din, dil ve ırk buna karışmamalıdır, karıştırılmamalıdır! Bu adam ermeni ve ben azeriyim diye bu yorumu gördüğü zaman herhangi bi yobaz beni eleştirecek belki de hakaret edecektir. Zaten yobaz olduğu için sorun yok. Yaşasın evrensel müzik
TURK TRUCKER
TURK TRUCKER
Cok guzel ADAM'sin yaaaa ile bitirdim videoyu.. Hic bir sarkini ezbere bilmesem de senin videolarini gordugum hic bir yerde kacirmam. Hayko basarilarinin devamini dilerim. Takipteyim..
Eylül Adıgüzel
Eylül Adıgüzel
Hayko Türkiye'nin çok değerli bir sanatçısıdır. Çok severim ve hiçbir zaman "hımm Ermeni ama şarkıları çok güzel.." tarzında bir cümle kurmadım. Bu dünyanın hepimizin ,hayvanlar da dahil olmak üzere, olduğunu bir türlü anlayamadık. Ben de Azeri Türküyüm, keşke biz de Ermenistan'da yer bulabilsek kendimize, gezip tozabilsek. 100 yıl önceki konular her gün dert olmasa
Tütiye Nur
Tütiye Nur
Aşırı aşırı tatlı bir insanmış, ünlüleri bu kadar samimi bir şekilde tanımamızı sağladığınız için teşekkürler
Doğa İçin Çal
Doğa İçin Çal Yıl önce
Adam! 🤘🤘🤘
Veda Busesi
Veda Busesi
Dili, dini, rengi ne olursa olsun. İnsan insan olabilmeli, kalabilmeli! Bu adamı seviyorum ♥️
Begüm Kaplan
Begüm Kaplan
Yaşadığı her zorluğu artıya çevirmeyi başarmış. Kısaca kendini, özgünlüğünü tam olarak yaşayan Hayko Cepkin’i tanıdıkça saygım ve sevgim artıyor❤️ Bu video özellikle ergenlere izlettirilmeli. Bunu klinik psikolog olarak öneririm. Her zaman yaşanmışlık insanları etkiler ve başarı hikayeleri motive eder. Ayrıca farklı etnik kökenden gelmenin zorluklarını anlatırken de derinden üzüldüm. Çok zor günler geçirmiş.
İsmail Emeç
İsmail Emeç
“artık bu benim artım” helal olsun abi :) her şekilde bize umut verip, mutlu edebiliyorsun. Bunu yapmak herkesin harcı değil işte.
Mustafa Alp
Mustafa Alp
Samimiyetin reklamını yapmayan adam. Doğallığını bağırmayan adam. İyiliği güç gösterisine dönüştürmeyen adam. Süssüz zeka.
Aras Z. Tr
Aras Z. Tr
49 dakikanın bir saniyesini bile, ileri almadan izledim. Zaten kaliteli müzik de kaliteli karakterden çıkar, bu videoda bunu bir kez daha anladık. Büyük adamsın Hayko. Bu tarz adamları el üstünde tutmak yerine, raf arasına sıkıştırmaya çalışan bir ülkeyiz maalesef. Bu tarz adamların da el üstünde tutsunlar bizi diye, bir beklentisi yok. O daha iyi bir olay zaten. Umarım korona belası biter veya hafifler, konser verirsin ve seni dinlemek nasip olur.
Ozgur Aksoy
Ozgur Aksoy Yıl önce
Yüze değil yüreğe bakan göze değil gönüle önem veren insanların adamısın sen HAYKO...
Lerna Adıgüzel
Lerna Adıgüzel
Biz bu ülkenin renkleriyiz.O renkleri soldurmaya çalışanlar utansın.Hayko seninle gurur duyuyoruz👏👏
Mahkum 7. Bölüm Fragmanı
0:46
Mahkum
görünümler 1,4 Mn
Deja en comentarios cuantos hemos saltado 🤘🏻 #shorts
0:26
Alex Segura LR - Canal Secundario
görünümler 45 Mn
Sor Akustik - Zeynep Bastık (Yıldız Tilbe Cover)
4:26
KENAN SOFUOĞLU "EVLAT ACISI EN BETERİYDİ!"
1:06:30
ZERRİN ÖZER "EVLİLİĞİM 13 SAAT SÜRDÜ!"
53:10
DİDEM SOYDAN "ÇOCUKKEN DE DİK BAŞLIYDIM!"
35:36